ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nožnice vrúbľovacie

Výrobce:ArtitecArtitec
Právě si prohlíží 11 zákazníků.
Nožnice vrúbľovacie  - 1[+] zvětšit
Nožnice vrúbľovacie - 1/2Nožnice vrúbľovacie - 2/2
Kód: 31700062
SKLADEM 41 KUSŮ – PŘIPRAVENÉ K ODESLÁNÍ
Cena za jednotku bez DPH:
612,83 Kč
735,40 Kč s DPH
+ KS
Volejte v pracovní dny
od 8 do 16:00 hod. nebo pište na objednavky@spuchlak.sk
00421 911 016 340

Popis produktu

Roubovací nůžky jsou schopny provádět 4 typy roubování: zámkový spoj, anglický dvojitý zámek, Omega spoj a drahokamový spoj.
 
Existují 4 typy roubování, aby se uspokojily různé potřeby rostlin, které reagují odlišně při řezání, takže lze pracovat na ovocných stromech, révě, drobném ovoci, květinách atp.
Díky těmto nůžkám lze provádět štěpy i na malých rostlinách nebo na mladých větvích s velkou přesností, není třeba řezat celou rostlinu s výhodou, že původní rostlina zůstává zachována a může posloužit opět v případě selhání roubování.
 
Štěpení je kultivační praxe, která vám umožňuje získat novou rostlinu nebo nové ovoce kombinací částí dvou rostlin stejného druhu nebo rodiny. Štěpení umožňuje vývoj a množení mnoha rostlin, zejména stromových nebo spíše ovocných stromů. Štěpení, prováděné správnými technikami a správnou péčí, vám umožňuje získat rostliny s vynikajícími estetickými výsledky a kvalitnějším ovocem, které jsou odolnější vůči fytopatogenům a nejtěžším klimatickým podmínkám. Mezi rostlinami, které se mají roubovat, najdeme také citrusové plody, které se mohou šířit i řízky. Štěpení vám umožňuje pěstovat různé druhy citrusových plodů se zárukou získání stejně dobrého ovoce jako hlavní rostlina v každém případě.
 
Návod k použití:
Řez provádíme na mateřské rostlině pro získání podnože, a také na rostlině pro získání štěpu. Zbývá už jen spojit tyto dvě části tím, že oba štěpy dobře zapadnou. Takto získaný štěp musí být vždy svázán a ošetřen, protože to, co jsme udělali, je v každém případě otevřena rána na rostlině, která musí být zahojena. K tomuto účelu existuje na trhu množství produktů - balzámy a vosky, štěpařské pásky a podobně pro dokonalé zhojení a ošetření rány. Vždy používejte nůžky čisté, a před každým štěpem je vhodné je dezinfikovat, aby rána na štěpu byla čistá.
 
Kleště jsou velmi odolné, protože mají ocelové jádro a nylonové tělo.
Technické parametry
Ean8006818801329
Váha1,2 kg
Kusů v balení1 ks
Recenze zákazníků
Přidat příspěvek
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
TECHNICKÁ PODPORA

V případě problémů , nebo pokud máte jiné technické dotazy kontaktujte prosím od 8:00 do 16:00:

Pro změnu, storno nebo reklamaci:
Tel.: +421 911 016 340
Pro technické info ohledne produktu:
Tel.: +421 911 118 518
Mail.: objednavky@spuchlak.sk